Koncerty muzyczne | tamBylscy.pl - historia naszych podróży.

Koncerty muzyczne

 

Szczerze mówiąc, nie mieliśmy pojęcia o istnieniu tego miejsca, lecąc do Tallina. DM Baar zobaczyliśmy dopiero, stając przed wejściem. No i utonęliśmy...

Jedyny w tym roku koncert muzyczny, na jaki się wybraliśmy, odbył się 5 czerwca we Wrocławiu. Po raz drugi "zaliczyliśmy" wizytę Linkin Park w Polsce.

Warszawa była jednym z ostatnich punktów letniej europejskiej części trasy "Delta Machine Tour" zespołu Depeche Mode. Ale po muzykach nie było widać zmęczenia - to był zdecydowanie świetny koncert - warty wydanych na bilety pieniędzy.

To już trzeci nasz koncert Depeche Mode, w tym drugi w Polsce. Dłuższy opis i galeria zdjęć znajdą się w osobnym wpisie. Poniżej zaś znajdziecie przygotowany przez nas zapis video kilku numerów, granych przez Depeszów dwa dni temu w stolicy.

Kolejną tegoroczną koncertową wyprawą był wyjazd na jeden dzień (a w zasadzie na jedną noc) na tegoroczny Open'er Festival. Magnesem była nie główna gwiazda wieczoru - Kings of Leon, a zespół który od dawna był w planach "do zobaczenia" - Crystal Fighters.

Kontynuując nasz letni "ciąg" koncertowy (majowe Depeche Mode w Bratysławie, Sinead O'Connor we Wrocławiu w poprzedni weekend) tym razem "zaliczyliśmy" koncert nie wymagający zamiejscowego wyjazdu - jedyny polski koncert Alicii Keys - w Poznaniu.

Dodaj komentarz